De av dere som leser denne bloggen jevnlig, og ikke bare tilfeldigvis er innom fordi dere følger en link fra en nyhetsartikkel eller søker på øbskøne ting på Google, husker at jeg for en stund siden sendte en mail til Kraft Foods om Twist. Idag fikk jeg brev i posten:
VEDRØRENDE HENVENDELSE
Vi viser til brev vedrørende spørsmål om Twist.
Alle bitene i det gjeldende sortiment skal i utgangspunktet være representert i Twistposen. Antallet av hver bit vil kunne variere noe, blant annet på grunn av etterjustering av vekten. Dersom en sort uteblir helt, kan dette skyldes et avvik i pakkeprosessen.
Vi takker for henvendelsen. Slike tilbakemeldinger hjelper oss å identifisere problemer enten de skyldes vår egen produksjon eller håndtering av produktet underveis til forbruker. Dette bruker vi for å bli enda bedre.
Vi vil ettersende en pose Twist som vi håper vil falle i smak.
Med vennlig hilsen
for Kraft Foods Norge ASForbrukerservice
Det var jo hyggelig av dem å svare. Og å oppklare. Selv om jeg allikevel føler meg snytt. Best for Kraft Foods at det er mer enn to nøtt i den posen de sender, altså.

6 comments
Kari says:
nov 10, 2008
hah! En pose twist?? de skulle sendt en pose med bare nøtt ; )
Eivind says:
nov 10, 2008
Ja, det var jo litt det jeg håpet på. Men den gang ei. Snufs..
Christian says:
nov 10, 2008
Alt som er gratis er godt er det ikke slik da?
Petter Holstad says:
nov 11, 2008
Haha, det er gutten sin det. Til og med i sneglepost, det fikk jeg også når jeg sendte til statsministerens kontor.
Eivind says:
nov 11, 2008
Hehe, alt gratis er godt ja!
Og sneglepost ja, det er jo ikke så rent lite imponerende. Det hører jo også med til historien at de svarte på eposten min for å spørre om adressen min, tydeligvis for å sende meg et brev med informasjon om at de også kom til å sende meg en pakke.
Lurer på hvor mye av Twist-prisen som går med til administrasjon, jeg.. ;)
Tanker fra en supertenker » Pakken jeg akkurat fikk fra Kraft Foods says:
nov 12, 2008
[...] fortsetter – og nærmer seg sitt siste kapittel. Jeg er syk nåomdagene, og har ingenting annet spennende å [...]