Oslo var dekket av et tynt lag med snø i morges. På Youngstorget hadde noen i løpet av morgentimene gjort seg riktig så flid med en, tja, politisk? ytring i retning Arbeiderpartiet.
Jeg registrerer at valgkampen er i gang. Men håper virkelig den tar seg opp herfra, altså..
(Og om du ikke ser hva det forestiller trenger du ikke bekymre deg, da er du ikke gammel nok. Eller for gammel. Eller, tja, nei, ingenting.)


7 comments
eivind1984 (Eivind M.) says:
jan 8, 2009
http://tinyurl.com/8mvvf5
eivind1984 (Eivind M.) says:
jan 8, 2009
registrerer at valgkampen er i gang, men håper den tar seg opp fra dagens nivå..: http://tinyurl.com/8mvvf5
Helga says:
jan 8, 2009
Hva står MVH for? Med vennlig hilsen, eller initialer på navn?
Helga’s siste blogginnlegg..Kan noen passe gutten min mens jeg er borte?
Thor-Rune Hansen says:
jan 8, 2009
Den var jo litt morsom da! Jeg lo i alle fall. Verdt et sukk i en seriøs politisk debatt, men som en sneskulptur på gata er den bare arti!
Thor-Rune Hansen’s siste blogginnlegg..Attempted skiing and cinema
Eivind says:
jan 8, 2009
Hele rekkverket var fullt av signaturer, men de fikk jeg ikke med på bildet. Men jeg regner med det var en slags interaktiv tredimensjonal gatekunst-aktig greie, da. Ganske kreativt, igrunn.
Og litt artig at en liten gjeng mennesker har sittet og tenkt «hmm, vi har visst fått utdelt en hel mengde kreativitet og initativ, hva skal vi bruke den til?», og så har noen svart «hei, jeg har en idé, hva om vi..», før de gikk i gang med dette.
:)
Sten Magne says:
jan 9, 2009
@Eivind – Det er vel bare et tegn på at AP er et potent parti som står han av i 2009?
Eivind says:
jan 9, 2009
@Sten Magne – Ah, ja, såklart! Regner med det var Martin Kolberg og Jens Stoltenberg som var ute og mora seg i gårmorges, da.. ;)